שאלות ותשובות

כל הדגמים מסופקים עם מזרון, רצועות קשירה ,אמצעי גישור, גלגלים וצלע רביעית  הכל כלול במחיר ואין אותיות קטנות. המזרן הוא מזרן שכירות שעובר סטריליזציה, וניתן לשדרג אותו לפי רצונכם למזרן חדש או נושם

מיטונת מתחברת למיטת ההורים ע”י רצועות חיבור ייעודיות המבטיחות שלא יווצר פער בין מיטת התינוק הנצמדת למיטת ההורים.

אביזרי הגישור מיועדים למקרה שלמיטת ההורים יש מסגרת/דופן בולטת. לפני ההזמנה אנו מוודאים איתכם את מידות מיטתכם ומספקים ביחד עם המיטונת את כל הדרוש.

הזהרו מפתרונות גישור כמו נחשוש, גלגול מגבת או אילתורים אחרים. בכל מקרה של מסגרת יש להשתמש באמצעי גישור שנועדו לשם כך. גם מסגרת של סנטימטר מהווה סכנה כשמדובר באצבע של תינוק.

להבדיל מחברות אחרות בהם נחתכות רגלי העריסה, במיטונת המצב שונה וגובהה של מיטונת מתכוונן ע”פ גובה מיטת ההורים, כך שבמידה וקונים את העריסה המתחברת ניתן להתאימה בהמשך לכל מיטת הורים שתהיה לכם או להעבירה לחבר/בן משפחה.

בנוסף אם טעיתם במדידת גובה מיטתכם לא קרה כלום- העריסה הנצמדת היא אוניברסלית ותוכלו לכוונה לפי הצורך.

בחלק מהדגמים שלנו הכוונון נעשה ע” הורדת יורד כל גוף העריסה ובחלקם יורד הבסיס, כך שאתם יכולים לבחור את הדגם לפי הנוחות שלכם.
לפני ביצוע הזמנה יש למדוד את גובה מיטתכם כמפורט בהדרכה 

כל העריסות והמיטות המתחברות שלנו מצוידות בצלע רביעית נשלפת, המאפשרת לסגור את העריסה לבטחון התינוק וכן לנייד אותה בבית (כל הדגמים מצוידים בגלגלים).

הצלע הרביעית יכולה להסגר גם כשהמיטונת צמודה למיטת ההורים ולהבדיל ממצרים אחרים בשוק אצלנו אין צורך להחליף את מזרון העריסה ע”מ לסוגרה. פשוט משחילים בקלות ובנוחות את הצלע.

רב מכשירי הניטור לא יתאימו לשימוש כאשר מיטונת מחוברת למיטת ההורים, כיוון שהם רגישים מאד וקרבת ההורה “מבלבלת ” אותם. עם זאת, קיים בשוק סנסור נשימתי אשר מתאים לשינה משותפת.

עריסה מתחברת להשכרה

 את מיטונת ניתן לקבל עד הבית עם שליח בתשלום – זמן האספקה עד 4 ימי עסקים או באיסוף עצמי  מחנות מיטונת בבנימינה .

אנו ממליצים לבצע הזמנה כחודש מראש ע”מ לשריין במלאי, ואנו נוציא אותה אליכם לפי הודעה.

התשלום מתבצע רק כאשר המוצר יוצא אליכם בפועל, גם אם הזמנתם מראש לא תחויבו עד יציאתו ממשרדנו.

ניתן להחזיר עצמאית למיטונת בבנימינה או להעזר בחברת המשלוחים דרכנו בתשלום. רצוי לשמור את הקרטון לסיום השכירות ע”מ שתוכלו להחזיר את העריסה בנוחות מבלי שתיפגע.

01 - מדדו את מיטתכם מהרצפה ועד קצה המזרון
02 - במידה ולמיטתכם יש מסגרת מסביב למזרון יש למדוד את רוחבה. יש למדוד גם מסגרות דקות
03 - מדדו בכמה ס”מ מתנשא המזרון מעל המסגרת
04 - מדדו את גובה הרווח שבין הרצפה למיטה=גובה הרגליים