למה אנחנו?
כבר משנת 2007 אנחנו מייצרים עריסות תינוק מתחברות. צמחנו מהשטח ואנחנו מחוברים אליו עד היום. אנחנו מכירים היטב את השוק, אנחנו מכירים את הבעיות שעלולות להיווצר, אנחנו לא מתעלמים מהן - אנחנו פותרים אותן!

עריסת תינוק להשכרה / עריסת תינוק לקניה/ עריסה מתחבר/ עריסה נצמדת

בטיחות לפני הכל

כל המוצרים שלנו עוברים בדיקות בטיחות מחמירות. הם עשויים אך ורק מחומרים מורשי תקן ועומדים בדרישות התקן בכל הנוגי לחומרים, דבקים, מרווחים וכדומה.

גובה מתכוונן

כל העריסות והמיטות מתכווננות בגובהן לפי גובה מיטת ההורים, בטווח רחב של גבהים, דבר המאפשר החלפת מיטת הורים או העברת העריסה לבן משפחה או חברים.

צלע רביעית נשלפת

כל המוצרים שלנו מגיעים עם צלע רביעית הניתנת לסגירה גם כשהעריסה מחוברת למיטת ההורים לבטיחות מקסימלית. *להבדיל ממוצרים אחרים בשוק, במיטונת אין צורך בהחלפת מזרן או התאמות על מנת לסגור את המיטה. הסגירה היא קלה וידידותית.

גם עריסה ניידת וגם עריסה רגילה

כל המוצרים מצוידים בגלגלים וצלע רביעית ללא תוספת תשלום והופכים את מיטונת בקלות בקלות ממתחברת צמודה למיטת ההורים לעריסה רגילה המתניידת בבית.

מגוון צבעים ודגמים

אנחנו נותנים מענה לכל טעם ולכל כיס, מגוון דמים צבעים ומחירים

פתרון לתאומים

מיטה נצמדת גדולה להלנת תאומים

הרכבה קלה

כל הדגמים מיועדים להרכבה עצמית - קלה וברורה

הכל כלול במחיר

אין אותיות קטנות ואין תוספות, כל מה שאתם צריכים על מנת להשתמש בעריסה כלול במחיר (מזרן, כרית מקשרת, מגשר וכו')

שירות לקוחות

אנחנו זוכרים ומודעים היטב לתקופה המתאתגרת עם תינוק חדש. הצוות שלנו פה, קשוב ואכפתי ומיומן לתת מענה מהיר ויעיל. בכל שאלה או בעיה אנחנו פה בשבילכם!

אודותינו

המיטונת הראשונה נבנתה בשנת 2004 ע”י זוג הורים שבדיוק כמוכם ביקש עבור בתו התינוקת את הטוב ביותר. מאז זרם הרבה חלב בנהרות ובשנת 2007 הפכה מיטונת לחברה המובילה בארץ בתחום של שינה משותפת עם תינוקות ושל עריסות ומיטות נצמדות. פיתחנו מוצר מדהים ומערכת משומנת של שירות לקוחות זריז יעיל ואדיב.

כהורים בעצמנו אנחנו שמים את הבטיחות כערך עליון בעסק שלנו. אנחנו מתייחסים לתינוקות שלכם כאילו היו שלנו ודואגים לייצר את העריסות מחומרי גלם מורשיי תקן ובטיחותיים לתינוקות, כמו גם להעביר אותם בדיקות בטיחות מחמירות. 
אחת ההחלטות הראשונות שקבלנו לגבי העסק שלנו היא לא לאלתר. לכל בעיה שצצה מצאנו פתרון מובנה, אנחנו מפתחים ומייצרים בעצמנו את הפתרונות תוך הכרות עמוקה עם השוק ועם הצרכים ובלי לוותר על חווית המשתמש וכמובן.. על הבטיחות.

אנחנו זוכרים ומודעים היטב לתקופה המתאתגרת עם תינוק חדש. והצוות שלנו ערוך לתת מענה מהיר ואדיב לכל שאלה ובעיה שצצה. 
מיטונת שלנו יפה, אסטטית, איכותית ומפנקת. חשבנו על כל פרט, חשבנו על התינוק, ועליכם ההורים. אנחנו רוצים שיהיה לכם נח ליד התינוק, אנחנו חייבים שלתינוק יהיה נח לידכם אנחנו מוכרחים שזה יהיה בטיחותי ואנחנו לא מוותרים על כך שזה יראה טוב.

מזמינים אתכם להצטרף לאלפי משפחות שנהנות לאורך השנים משינה משותפת נוחה ובטוחה, מזמינים אתכם להצטרף למשפחה הגדולה שלנו- משפחת מיטונת.

עריסה צמודה,מיטה מתחברת,מיטונת
בטיחות מעל הכל!

✓ העריסה מתחברת חזקה במיוחד – מאסיבית ויציבה במיוחד.
✓ העריסות שלנו עשויות רק מחומרים איכותיים ומאושרי תקן – כל הצבעים, הדבקים והחומרים מאושרים ע”י מכון התקנים.

✓ אביזרי חיבור וגישור- אביזרים ייחודיים שמפותחים ומיוצרים על ידינו ומסופקים ללא תוספת מחיר.
✓ עריסה נצמדת שמתכווננת בגובהה ומתאימה למיטות הורים בגבהים שונים. גם אם טעיתם במדידת מיטתכם לא קרה כלום, במידה ותחליטו לרכוש את העריסה, היא תתאים לגבהים שונים של מיטות הורים.

גם עריסה נצמדת וגם עריסה ניידת

עריסה מתחברת שמצוידת בצלע רביעית לסגירה קלה ומהירה. ביחד עם מנגנון הניתוק המהיר של קשירתה למיטת ההורים, מתקבלת עריסה ניידת “רגילה” הניתנת לניוד בבית. הצלע הרביעית במיטונת נסגרת גם כשהעריסה מחוברת למיטת ההורים!
שימו לב-להבדיל ממוצרים אחרים בשוק, במיטונת אין צורך בהחלפת מזרן או התאמות על מנת לסגור את המיטה. הסגירה היא קלה וידידותית.

אביזרי גישור לחיבור הרמטי למיטת ההורים

אנחנו נותנים מענה כולל ובטיחותי לחיבור המיטה ללא פערי גובה או מרחק.
ב-95% ממיטות ההורים בארץ נדרשים אביזרי תיאום על מנת לחבר את העריסה בצורה בטיחותית. מה שאומר שבמידה ולמיטתכם יש מסגרת או כל “הפרעה” אחרת יש צורך לגשר עליה (כן, גם מסגרת של ס”מ בודד היא אקוטית כשמדובר באצבע של תינוק).
ההתמחות שלנו היא החיבור וההתאמה למיטת ההורים. במהלך השנים, מתוך נסיון בשטח, פיתחנו מגוון פתרונות חיבור והתאמה למיטת ההורים ייעודיים ובטיחותיים.
אנחנו לא מאלתרים – אנחנו מספקים פתרונות אמיתיים! 

כל מוצרי הגישור כולל כרית מקשרת ניתנים ללא תוספת מחיר.

הכל כלול

מיטונת מגיעה עם כל מה שאתם זקוקים והכל כלול במחיר החבילה. רק להוציא מהארגז, להרכיב וליהנות ממוצר מעולה ובטיחותי:
✓ מזרן בעל תו תקן (ניתן לשדרג בקניה למזרן נושם).
✓ גלגלים לניוד קל ובטוח. 
✓ צלע רביעית לסגירה קלה של העריסה (גם כשמחוברת למיטת ההורים). 
✓ אביזרי גישור – כרית מקשרת או כל אביזר גישור וקישור לפי הצורך הספציפי של מיטת ההורים.

אסתטיקה ונוחות

מיטונת ממוקמת בחדר השינה של ההורים ועל כן חשוב לנו מאד שתראה טוב ותתאים למראה הכללי של חדר השינה. מיטונת מגיעה בחמישה צבעים לבחירתכם: טבעי, שמנת, לבן, אגוז ואבוני. חשבנו על הכל בשבילכם – מיטונת קלה להרכבה – שישה ברגים בלבד, מתכווננת ומתחברת-מתנתקת בקלות ממיטת ההורים.

פתרון לתאומים ולתינוקות גדולים

במקרה של תאומים אנו ממליצים להשתמש באחת מהאפשרויות:
✓ הצמדת שתי עריסות מתחברות למיטת ההורים.
✓ שימוש במיטונת XL, אחותה הגדולה של מיטונת מאפשרת המשך שינה משותפת גם עם תינוקות גדולים, פעוטות ותאומים. ויש לנו גם מבצעי שידרוג ללקוחות קיימים.

שירות ויחס אישי-אנחנו פה בשבילכם

אנחנו אוהבים לתת שירות ומאמינים בשירות טוב, ישיר וקשוב.
אנחנו מאמינים בשקיפות ומידע זמין ואנחנו פה תמיד לכל בעיה
שמתעוררת ולכל שאלה.

להזמנת מיטונת לחצו כאן
01 - מדדו את מיטתכם מהרצפה ועד קצה המזרון
02 - במידה ולמיטתכם יש מסגרת מסביב למזרון יש למדוד את רוחבה. יש למדוד גם מסגרות דקות
03 - מדדו בכמה ס”מ מתנשא המזרון מעל המסגרת
04 - מדדו את גובה הרווח שבין הרצפה למיטה=גובה הרגליים