הכי בטיחותית

בדיקות איכות ובטיחות מחמירות לכל מיטה לפני יציאתה ללקוח, חומרים מורשי תקן.
כשהקמנו את מיטונת, החלטנו שבטיחות תהיה הערך הראשון והבלתי מתפשר שלנו, מאז ועד היום אנחנו עומדים בהחלטה הזו בכל דרך אפשרית. אנחנו חושבים, נושמים וחיים בטיחות. אנחנו היסטרים בכל הנוגע לבטיחות ואנחנו לעולם לא מאלתרים!

כל עריסה נצמדת עוברת אצלנו בדיקות איכות ובטיחות קפדניות. החל בייצור ובהמשך כאשר היא יוצאת ללקוח וחוזרת מהשכרה.

לפני שאתם בוחרים עריסה נצמדת שימו לב ש:

 • העריסה בנויה כולה מחומרים תיקניים ועומדת בדרישות התקן בכל הנוגע
  למרווחים, גובה, צבעים דבקים וכד’
 • מתקיים רצף בין מזרן התינוק למזרן ההורים- במיטות הורים רבות ישנה מסגרת או דופן הבולטת החוצה ונדרש גישור בין העריסה הנצמדת למיטה.
  גם מסגרת של סנטימטר בודד היא מלכודת כשמדובר באצבע של תינוק. אל תתפתו להצעות אלתור כמו מילוי הרווח בשמיכה או בנחשוש. כאשר יש מסגרת או “הפרעה” אחרת נדרש פתרון מובנה, יציב וייעודי.
 • צלע רביעית – צלע רביעית נשלפת היא בבחינת מאסט בעריסה נצמדת. האפשרות לסגור את העריסה הנצמדת כאשר התינוק נמצא לבדו בחדר השינה היא חיונית. במידה וכמו במיטונת יש לעריסה גם גלגלים תרוויחו כפליים- גם עריסה נצמדת וגם עריסה ניידת.

 

שימו לב להבדלים בין עריסה מעץ לעריסה מבד :

  • התאמה מלאה למיטת ההורים: עריסה נצמדת מעץ מתחברת בצורה מלאה ובטיחותית למיטת ההורים.
  • שימו לב שעריסה מבד היא לרוב עריסה רגילה בה ניתן רק לפתוח פתח באחת הצלעות.
  • עריסה מעץ מתאימה לטווח גדול של מידות של מיטת ההורים ואין הגבלת גובה. עריסת בד מוגבלת לטווח גובה של  43-58 ס”מ בלבד.
  • חוזק ובטיחות : עריסה מעץ עמידה וחזקה. בעריסת בד יש תנודתיות כאשר התינוק בערסה, יש רעשים בתזוזות ולפעמים חריקות והיא אינה תמיד יציבה.
  • התאמה למיטות מיוחדות – עריסה מתחברת מעץ מאפשרת התאמה גם למיטות הורים מיוחדת. כאלה עם דופן רחבה למשל, או בגובה מיוחד.
  • בחירת מזרן – חשוב לוודא שהתינוק ישן על מזרן תיקני ומתאים. בעריסה מבד המזרן משולב בעריסה ואין אפשרות בחירה. בעריסה מעץ תוכלו לבחור מתוך מגוון מזרנים איכותיים ותיקנים את הטוב ביותר עבור תינוקכם.
  • ניקיון – עריסות מעץ אינן צוברות אבק וניתנות לניקוי בקלות.
גובה מתכוונן

כל העריסות והמיטות מתכווננות בגובהן לפי גובה מיטת ההורים.

מיטה מתחברת מתכווננת היא מיטה אוניברסלית.  גובה מתכוונן מאפשר לעריסה מתחברת להוות המשך ישיר של מיטת ההורים ללא פערים. היא תתאים למיטתכם גם אם תחליפו אותה במהלך השנים ותוכלו גם להעביר אותה לבני משפחה וחברים.

צלע רביעית נשלפת

ניתנת לסגירה גם כשהעריסה מחוברת למיטת ההורים 3 לבטיחות מקסימלית. 

הצלע הרביעית משמשת לשתי מטרות: ראשית בטיחותית-  ניתן לסגור אותה גם כאשר העריסה המתחברת צמודה למיטת ההורים, וכך, במידה ואתם משאירים את התינוק לבדו בחדר אין סיכוי שייפול ושנית, היא הופכת את העריסה המתחברת לעריסה רגילה ומאפשרת להתנייד איתה בבית. 

גם עריסה ניידת וגם עריסה רגילה

גלגלים וצלע רביעית מסופקים עם כל עריסה/ מיטה והופכים אותה בקלות ממתחברת לעריסה רגילה. 

כל דגמי העריסות שלנו מצוידים בגלגלים ובצלע רביעית, כך שבקלות ניתן להפוך אותן לעריסות רגילות ולהתנייד עמן בבית. הניתוק ממיטת ההורים הוא פשוט וקל וכך גם ניוד העריסה.

מגוון צבעים ודגמים

אנחנו נותנים מענה לכל טעם ולכל כיס, מגוון דמים צבעים ומחירים. 

אנחנו מתייחסים לעריסה נצמדת היא רהיט לכל דבר, וככזאת אנחנו דואגים שלכל  דגמי עריסה, ודגם מיטה 2 אחד תהיה מיטונת לפי טעמו ויכולתו. אנחנו מציעים במגוון צבעים, ובמבחר של מסלולים לרכישה או השכרה.

פתרון לתאומים

מיטה נצמדת גדולה להלנת תאומים.  

גם תאומים רוצים לישון ליד אמא. אפשרויות להלנת תאומים: אנחנו מציעים   מיטת תינוק נצמדת גדולה המאפשרת הלנת תאומים ביחד, – XL – מיטונת  עריסות נצמדות קטנות, מאחד הדגמים אותן ניתן לשים זו ליד זו בצמוד 2 למיטת ההורים

הרכבה קלה

כל הדגמים מיועדים להרכבה עצמית- קלה וברורה. 

כל דגמי העריסות הנצמדות וכך גם דגם המיטה הנצמדת מיועדים להרכבה עצמית. המיטות יגיעו אליכן עם הוראות הרכבה ברורות , המגובות בסרטוני הדרכה, ובכל מקרה, תמיד אנחנו פה בשבילכם לעזרה טכנית.

הכל כלול במחיר

אין אותיות קטנות ואין תוספות, כל מה שאתם צריכים על מנת להשתמש בעריסה כלול במחיר (מזרן, כרית מקשרת, מגשר וכו’). 

המחירים שלנו כוללים הכל, כל מה שתזדקקו לו ע”מ לחבר את העריסה למיטתכם, גם אם היא בעלת מידות חריגות ונזקקת לאביזרי גישור. כלולים כמובן גם המזרן, הגלגלים והצלע הרביעית.

שירות לקוחות

אנחנו אוהבים לתת שירות ומאמינים בשירות טוב, ישיר וקשוב. אנחנו מאמינים בשקיפות ומידע זמין ואנחנו פה תמיד לכל בעיה שמתעוררת ולכל שאלה. 

אנחנו זוכרים ומודעים היטב לתקופה המתאתגרת עם תינוק חדש. הצוות שלנו פה, קשוב ואכפתי ומיומן לתת מענה מהיר ויעיל. בכל שאלה או בעיה אנחנו פה בשבילכם! 

01 - מדדו את מיטתכם מהרצפה ועד קצה המזרון
02 - במידה ולמיטתכם יש מסגרת מסביב למזרון יש למדוד את רוחבה. יש למדוד גם מסגרות דקות
03 - מדדו בכמה ס”מ מתנשא המזרון מעל המסגרת
04 - מדדו את גובה הרווח שבין הרצפה למיטה=גובה הרגליים